12 mrt

MOVE tegen pesten

Om pesten op onze school GEEN kans te geven, heeft het zesde leerjaar B zijn beste “handje” voorgezet. De leerlingen zijn in iedere klas de stipactie van Ketnet gaan uitleggen en iedereen gaan overtuigen om zich mee in te zetten voor een FANTASTISCH schoolklimaat. De foto’s spreken boekdelen: alle kinderen wilden héél graag hun beste STIPJES voorzetten. 

MOVE IT – STIP IT !!! 

Laat een reactie achter

 • Snelnieuws

  Beste bezoekers,

  Fijn dat jullie onze website komen bekijken. Wij nodigen u hierbij uit op ons schoolfeest op vrijdag 3 mei 2019!

  Vriendelijke groeten,
  Meester Wim

 • Kies je klas

 • Statistieken

  • 460917Totale hits:
  • 158Hits vandaag:
  • 202Hits gisteren:
  • 3Bezoekers op dit moment online:
 • Activiteitenkalender

  Klik hier voor onze volledige activiteitenkalender.

 • Nieuwsbrieven

  Email:

 • archieven