12 mrt

MOVE tegen pesten

Om pesten op onze school GEEN kans te geven, heeft het zesde leerjaar B zijn beste “handje” voorgezet. De leerlingen zijn in iedere klas de stipactie van Ketnet gaan uitleggen en iedereen gaan overtuigen om zich mee in te zetten voor een FANTASTISCH schoolklimaat. De foto’s spreken boekdelen: alle kinderen wilden héél graag hun beste STIPJES voorzetten. 

MOVE IT – STIP IT !!! 

Laat een reactie achter

 • Snelnieuws

  Beste bezoekers,

  Fijn dat jullie onze website komen bekijken. Dank aan iedereen die naar het schoolfeest is geweest. Ik hoorde aan de poort dat het zeer gesmaakte formule was en dat het een geslaagd feest werd. Proficiat aan de winnaars van de verkiezingen!

  Vriendelijke groeten,
  Meester Wim

 • Kies je klas

 • Statistieken

  • 473555Totale hits:
  • 197Hits vandaag:
  • 276Hits gisteren:
  • 1Bezoekers op dit moment online:
 • Activiteitenkalender

  Klik hier voor onze volledige activiteitenkalender.

 • Nieuwsbrieven

  Email:

 • archieven